EAN Kód:
Súly:
0, 55 kg
Gyártó:
Nedis
Gyártói cikkszám:
MPWD50CBK
Termék leírás
Irányított, dinamikus mikrofon. Kiváló hangzás, XLR csatlakozók, strapabíró fém ház. ? Csatlakozó: XLR, 6, 35mm
? Pick-up rendszer: Cardioid
? Frekvencia tartomány: 50-15. 000 Hz
? Érzékenység: -72 dB +/- 3 dB
? Kimenet ellenállás: 600 Ohm +/- 30%
? Kábel: 5. 00 m
? Csatlakozó: 6. 35mm
? Súly: 309 g A csomag tartalma
Mikrofon
Mikrofonkábel
Mikrofontok
Gyors üzembehelyezési útmutató
A termék műszaki adatai
Mellékelt mikrofonok száma 1
Kimeneti csatlakozók 6. 35 mm
Anyag Plastic / Aluminium
Szín Fekete/Szürke
Csatlakozó A Vezetékes
Csatlakozók kimenet 1x 6. 35 mm
Integrált kapcsoló Igen
Frekvenciagörbe 50 Hz... 14 kHz (? 3 dB)
Impedancia 600 Ohm